Home Rok Szkolny 2013/14 Nasza Brazyliada
Nasza Brazyliada Email

W związku z Mistrzostawami Świata w Piłce Nożnej - Brazylia 2014, Urząd Gminy i KS "Moravia" zorganizował imprezę sportową "Nasza Brazyliada - Mistrzostawa Świata Gminy Morawica w Piłce Nożnej". Celem przedsięwzięcia, które odbyło się 15 czerwca na stadionie gminnym, była integracja uczniów, rodziców i instytucji gminnych. Poprzez wspólną zabawę kształtowano postawy wzorowego kibicowania.

Każda szkoła z terenu naszej gminy wystawiła zespoły w możliwych kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, rodzice oraz kibice. Drużyny identyfikowały się z reprezentacją danego kraju poprzez barwy strojów, flagi, chorągiewki, doping itp. Nasza szkoła reprezentowała barwy Argentyny w kategorii: gimnazja, rodzice oraz kibice. Impreza rozpoczęła się defiladą uczestników przed zgromadzonymi kibicami i zaproszonymi gośćmi. Następnie gminny Mundial uroczyście otworzył wójt gminy Morawicy, Marian Buras. Po uroczystym ślubowaniu drużyn w wersji "na wesoło", odbyły się rozgrywki piłkarskie o wyłonienie najlepszych zespołów. W rolę komentatorów sportowych wcielił się dyrektor ZS w Obicach, Jerzy Węgrzyn oraz były piłkarz "Moravii", Przemysław Strójwąs. Wreszcie przyszedł czas na podsumowanie turnieju i dekorację zwycięzców. Nasza szkoła uplasowała się na miejscu III (kategoria gimnazjum) oraz IV (kategoria rodzice). Wśród kibiców byliśmy niepokonani zdobywając puchar dla "Najlepszej ekipy kibiców".

"Nasza Brazyliada" okazała się niecodziennym sposobem na spędzenie wolnego czasu w niedzielne popołudnie. Impreza zintegrowała różne środowiska, przyczyniła się do promocji sportu oraz aktywnego spędzania czasu wolnego. Była to ciekawa inicjatywa, w której chętnie weźmiemy udział w przyszłości.

Foto Galeria:

 

 

 
Ulti Clocks content

Galeria

 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow
 • An Image Slideshow

Imieniny obchodzą

Wczoraj : Jana Wiktora
Dziś : Heleny Wieslawy
Jutro : Emilii Iwony
, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting